Országos döntőbe jutott a III. korcsoportos kézilabda csapat

2026.04.24-én, pénteken Mezőkövesden rendezték meg a III. korcsoportos kézilabda országos diákolimpiai elődöntőt,  ahol csapatunk kiváló teljesítményt nyújtott. Az első mérkőzésen a Heves csapata ellen léptünk pályára, és magabiztos, 39–11-es győzelmet arattunk, amivel bejutottunk a döntőbe. A fináléban a Karcag együttese várt ránk. Egy végig küzdelmes, jó iramú mérkőzésen sikerült felülkerekednünk, és 29–24-re nyertünk.

Ezzel a sikerrel csapatunk bejutott az országos döntőbe, ahol Magyarország legjobb 8 csapata méri össze erejét.

A csapat tagjai: Benyó Buda Bálint, Benyó Sándor Mór, Bodnár Sándor, Pauliczki Zoltán, Giliga Dániel, Halász Levente, Jurás Benett, Lengyel Ákos, Márton Vince, Nyeste Máté, Paulik Roland, Soltész Botond, Szalay Marcell, Volenszki Marcell

Gratulálunk a fiúknak a nagyszerű teljesítményhez!

Külön gratulálunk a felkészítő tanároknak, edzőknek: Halász Levente, Jobbágy René, Kozma Péter, Sarca Darius, Heinrich László

 

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.