„Egy rendkívüli gyereknap, az mindenkinek jó,
És akár minden évszakban több is tartható,
Egy rendkívüli gyereknap, az bármikor lehet,
A lényeg az, hogy tudjon róla minél több gyerek.
Úgy érzem, hogy az ajánlatom elfogadható,
Mivel pedig sürgős, tovább nem halasztható,
Jók legyünk vagy rosszak, ez a kérdés, válasszatok,
De mindenképpen tartsunk rendkívüli gyereknapot.”
Gyermeknap alkalmából szeretettel köszöntünk minden kicsit és nagyot! Ez a nap rólatok szól – a játék öröméről, a felhőtlen nevetésről és a határtalan képzeletről.
Kívánjuk, hogy minden napotok legyen tele vidámsággal, felfedezéssel és sok-sok élménnyel. Őrizzétek meg kíváncsiságotokat és álmodjatok nagyot!
Boldog Gyermeknapot kívánunk mindenkinek!











